KARAKAYA YAZILIM BÜRO KIRTASİYE MALZEMELERİ VE İNŞAAT SAN. TİC. LTD .ŞTİ

     
        Bilişim Piyasasına ETA BİLİŞİM olarak 2007 yılında Mersin'de giren firmamız ilk olarak eğitim yazılımları alanında hizmet vermeye başlamıştır.
Sonraları gelen talepler doğrusunda emlak takip otomasyon programları, bayilere yönelik cari, ön muhasebe gibi programlarla devam etmiş sayısız web sitelerine imza atmıştır. Şu anda  Ankara'da devam eden firmamız gelişen tekmnolojileri yakından izleyen ve buna ayak uyduran firmamız, yeni nesil web tabanlı programlarıyla bu alanda öncülük etmektedir. Sistemleri öncelikli olarak insana değer veren ve kullanım kolaylığını düşünerek tasarlayıp kodladığımız programlarımız her zaman müşteri memnuniyetini temel alarak, güvenli adımlarla yürümeye devam etmektedir. Müşteri taleplerini ve isteklerini herşeyden önce firma ortağımız olarak gören ve buna değer biçen yaklaşımızla bizi destekleyen herkese teşekkürü borç biliriz.

Küresel gelişmenin öncülüğünü yapan yazılım teknolojilerini yakından takip etmek, izinde değil önünde gitmeyi amaç edinmek, yapılmayanı yapıp ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve katma değer yaratmak temel hedefimizdir.

Hümanist anlayış çerçevesinde, insanı odak noktasına alıp, kullanıcı yararını gözetip bu yönde yazılımlar ve projeler üretmekteyiz. Güvene dayalı ve faydalı ürünler ortaya çıkamak için yaptığımız çalışmalar ile yoğun emek harcayarak müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktayız. Temel ilkemiz yazılımı amaç değil araç yapmaktır.